PrzedmiotyElityElity IIHerosiTytaniKupcyQuesty

Quest - "Pomóż alechemikowi Toksyniuszowi przygotować antidotum na jad okolicznych pająków" (lvl 200)

Quest jest dzienny!

Mapa:

Torneg

Opis:

Quest rozpoczynamy u Cedrika w Torneg. Ten każe nam iść do alchemika Toksyniusza. Znajduje on się parę kroków od domu Umbara.
Alchemik potrzebuje jedynie dwa kwiaty barwinka, dwa piołuny oraz jedną purchawkę jadowitą. Kiedy dostarczymy mu potrzebne rośliny ten wysyła nas na polowanie. Mamy przynieść dużo pajęczych szczątek, takich jak odnóża, odwłoki, oczy, jaja. Bierzemy tyle ile udźwigniemy. U mnie zabrał 10 sztuk oczu. Przenosi nas do swojej pracowni.
Mamy pozyskać jad i wlać go do pierwszej fiolki. Polecam stosować się do zasad BHP.
Następnie mamy połączyć toksyny i wywar z ziół w fiolce numer 2. Najpierw odmieżamy toksyny potem dolewamy zioła mieszając toksyny.
Następnie podchodzimy do fiolki numer 3 i podgrzewamy ją po czym zestawiamy ją z ognia i odcedzamy w durszlaku kryształki. Potem rozcieramy je w drobny proszek.
W następnej 4 fiolce mieszamy proszek z wyciągiem z barwnika.
Rozmawiamy z Toksyniuszem. Ten wysyła nas abyśmy sprawdzili krzyki dobiegające z zewnątrz. Udajemy się do Cedrika. Ten mówi nam, że w mieście był pająk i porwał dziewczynkę. Podobno jeden z wieśniaków ze wschodu Torneg to widział.
Udajemy się więc do Leona, ten zaś mówi, że pająk znikł obok domu Sary.
Wchodzimy do domu Sary i udajemy się do piwnicy tam czeka ów pająk. Zabijamy go po czym rozcinamy kokony, które doprowadzają nas do korytarza gdzie są pająki. Zabijamy je i rozmawiamy z Mariką i zabieramy ją z tamtąd. Idziemy do Cedrika poinformować go o pomyślności zadania. Ten mówi, Toksyniusz chce z nami zamienić jeszcze kilka zdań. Dostajemy od niego lekarstwo, które roznosimy odpowiednio: Pastuch Mir, Galis, Szagarat, Den, Lidia, Alan, Edar, Umbar, Leon, Alrik i Wysoka kapłanka. Wracamy do Toksyniusza.
Ten wysyła nas po nagrodę do burmistrza.

Mamy do wyboru:
- denara i ph
- doświadczenie i złoto.

Autor: Lapusatti

Nagroda:

Złoto: 0
Exp: 0
PH: 250
Przedmioty: Denary
Autor opisu: Forum Margonem