PrzedmiotyElityElity IIHerosiTytaniKupcyQuesty

Quest - "Rzeki spłyną krwią" (lvl 70)

Mapa:

Mokradła

Opis:

Questa zaczynamy u Gared Gared.
Czekamy kilka minut i ponownie rozmawiamy z Gared. Idziemy do namiotu obok i przeszukujemy szafkę, a potem półkę - zdobywamy list i łzy.
teraz idziemy do Wielebnego w Śnieżnej Polanie (tam gdzie w poprzednim queście).
Zakonnik w jaskini prosi nas abyśmy zabili jego brata, który zdradził Akhmater. Zamiast zabijać go, rozmawiamy z nim i dowiadujemy się o zasadzce w którą o mało co nie wpadliśmy.
Idziemy teraz do Zamaskowanego łowcy w Skałach Mroźnych Śpiewów (4,60). Ten prowadzi nas do Wioski Valnirów.
Rozmawiamy z Trilakiem. Zapamiętujemy jego słowa:

"Musisz iść teraz na południe i ominąć bramę wioski. Nie zbliżaj się do strażników. Jeśli cię spostrzegą, zabiją w mgnieniu oka. Miniesz więc straże w bezpiecznej odległości. Stamtąd pójdziesz dalej w dół zamarzniętej rzeki. Od tamtego momentu musisz przekroczyć ją dwa razy. Dojdziesz do miejsca, w którym Valmirowie wieszają skóry zwierząt. Stamtąd skierujesz się na zachód. Przekroczysz wtedy rzekę po raz trzeci. Dojdziesz do niewielkiego obozowiska, które mieści się na urwisku. Wejdziesz na nie i spotkasz Vargę i Baroga, dwójkę barbarzyńców. Musisz spokojnie powiedzieć, że jesteś niewolnikiem i że przyszedłeś po najświętsze mięso Karr-bara - tak nazywają tego swojego boga w niedźwiedziej postaci. Barog nie jest zbyt rozgarnięty i powinien ci wskazać miejsce, w którym jest to mięso. Zabierzesz worek i odejdziesz. Ale nie wrócisz do mnie, to wzbudziłoby zainteresowanie strażników przy bramie, tylko pójdziesz jeszcze w dół. Znajdziesz tam sznurowaną drabinkę, po której zejdziesz. Na dole jest pień drzewa, tam dodasz truciznę do mięsa. Potem wrócisz do bramy. Strażnicy mogą być nieco zaskoczeni, że przybywasz w nocy. Oddasz im worek i odejdziesz spokojnie. Gdy tylko znikniesz im z pola widzenia, jak najszybciej wracasz do mnie."

Rozmawiamy z Vargą (w jego języku) aż wskaże namiot przy Barogu. Podchodzimy do namiotu, próbujemy wejść, rozpoczyna się rozmowa z Barogiem, uśmiechamy się i dostajemy mięso.
Idziemy do pnia drzewa (36,62) i zatruwamy mięso. Idziemy z mięsem do strażników przy bramie i rozmawiamy z nimi. Zabierają mięso. Wracamy do Trilaka (w rozmowie wybieramy dowolną opcję ;)).
Teraz idziemy do Gared. Ta przenosi nas na pole bitwy. Rozmawiamy z Mendre, a następnie giniemy w walce... Znowu szukamy i rozmawiamy z Mendre. Teraz podchodzimy do driad, a następnie szukamy Lisandra (44,33). Dostajemy od niego szpilkę. Oddajemy driadom szpilkę Vivien. Następnie rozmawiamy z Mendre, a ten przenosi nas na Grań Gawronich Piór.
Rozmawiamy z najbliższym strażnikiem i kończymy questa.

Nagroda:

Złoto: 0
Exp: 500000
PH: 300
Przedmioty: Sygnet Thuzal
Autor opisu: Zahhak