PrzedmiotyElityElity IIHerosiTytaniKupcyQuesty

Quest - "Dziewczynka z cmentarza" (lvl 70)

Mapa:

Mokradła

Opis:

Questa zaczynamy u Karusi (Mokradła 54,16).
Dajemy Karusi 20 złota i dostajemy od niej tajemniczą fiolkę. Udajemy się z nią do Ahonira (jest w karczmie obok - na piętrze). Następnie chwilkę rozmawiamy z Drimuariusem Drimuarius, a potem z powrotem z Ahonirem i Jonem Tajemniczym Jon Tajemniczy.
Teraz udajemy się do drzewa koło Śnieżnej Groty w Andarum. Drzewo przenosi nas na nową mapkę, gdzie rozmawiamy z Gazarusem. Blefujemy że jesteśmy jonem. Mówimy, że mamy dostarczyć flakonik do rąk własnych i wtedy Gazarus przepuszcza nas. Wchodzimy do jaskini. Rozmawiamy ze strażnikiem, a następnie z Wielebnym. Ten prosi nas abyśmy zdobyli dla niego łzy nimfy - daje nam przedmiot do pomocy :).
Udajemy się do Gared na Przedmieścia Karka-han (89,9). Po rozmowie z nią dostajemy się do "głuszy dracco". Przechodzimy przez drzewa do Netharalena (7,39) i rozmawiamy z nim. Teraz idziemy kolejno do Trilaka (88,4) (Nie zbliżaj się jednak do driad!), następnie do Netharalena, a potem driady (90,42). Przy dialogu wybieramy opcję: "Pokręć szybko korbką i nakieruj oczami świniaka w oczy driady.", a potem nie uciekamy, tylko rozmawiamy.
Driada daje nam swoje łzy a my wracamy do Netheralena.
Netheralen przenosi nas z powrotem na Przedmieścia Karka-han i w ten sposób kończymy questa.

Nagroda:

Złoto: 0
Exp: 550000
PH: 300
Przedmioty:
Autor opisu: Zahhak