PrzedmiotyElityElity IIHerosiTytaniKupcyQuesty

Quest - "Ze Świątyni Czterech Bóstw skradziono Zwoje Żywiołów. Pomóż Klytii." (lvl 72)

Mapa:

Nithal

Opis:

Questa zleca Westalka Klytia Westalka Klytia (dochodzimy do niej przez budynek w polu (80.9)).
Udajemy się do kapłanki Virgo Kapłanka Virgo. Idziemy do Dominika Dominik. Mówi nam, że to nie on ukradł i że widział kto to był i że osobnik poszedł do karczmy w podgrodziu i tam sprzedał zwoje kupcom z Elancji. W karczmie po prawej jest Brant Brant. Powie nam, że złodzieje zbierają się w karczmie pod czarnym tulipanem. Gdy wypytamy go ponownie wymieni też imię "Wargus".
Idziemy do karczmy podanej przez Branta - na piętrze jest Morten - kupiec elancji. Ma on jeden ze zwojów, ale musimy go pokonać. Do wyboru są dwie gry : kości i ruletka. Jak wygramy to dostajemy 33.1k expa i pierwszy zwój.
Wargus jest na polu (63,18), ale nie mówi nic ciekawego.
Kolejny kupiec jest w zachodniej rubieży (34,62). Mówi, że odda zwój w zamian za płaszcz mroźnego maga Płaszcz mroźnego maga. Za dostarczenie płaszcza dostaniemy 33.1k doświadczenia.
Kolejny kupiec - Ahmed - jest w baszcie wilczych kłów w polu (18,12). Chce odzyskać swój pierścionek. Idziemy do kryjówki na polu (16,27). Aby wyjść z jaskini rozmawiamy z Grubym Jimmem. Dostajemy 33.1k expa.
Czwarty kupiec jest na bagnach chojraków na polu (57,27). Chce wrzos, niezapominajkę i trujący bluszcz - za wszystkie trzy odda nam zwój.
Ostatni, piąty kupiec jest w zajeździe pod złamanym dukatem w Nithal - stoi na polu (22.3). Odda zwój za 3 mineralne szlamy (lecą z ogników na bagnach chojraków). Jak je dostarczymy do dostaniemy zwój i 33.1k expa.
Po zebraniu wszystkich zwojów wracamy do Klytii, po ich oddaniu idziemy do kapłanki Virgo po naszą nagrodę.

Nagroda:

Złoto: 50000
Exp: 115400
PH: 0
Przedmioty: Boskie buty uniku
Autor opisu: Ksiądz Robak