PrzedmiotyElityElity IIHerosiTytaniKupcyQuesty

Quest - "Pomóż Cedrikowi rozwiązać jego obawy dotyczące berserkerów" (lvl 137)

Mapa:

Torneg

Opis:

Questa zleca Burmistrz Cedrik Burmistrz Cedrik.
Mamy się dowiedzieć w obozie berserkerów, jakie są ich zamiary względem okolicznych osad. Rozmawiamy z Sekretarzem Sekretarz berserkerów.
Wracamy z informacjami do Cedrika. Następnie biegniemy przekazać informacje sekretarzowi berserkerów, a także zaproponować przedłużenie paktu o nieagresji.
Czekamy na wynik rozmów sekretarza z przywódcami.Idziemy przekazać burmistrzowi Torneg ultimatum, jakie stawiają mu berserkerzy.
Wracamy do Sekretarza. Musimy roznieść racje żywnościowe po skrzyniach na terenie Twierdzy (należy zapełnić pięć skrzyń - te nie zawsze dają się napełnić - trzeba próbować do skutku). Mówimy sekretarzowi, że roznieśliśmy pożywienie i otrzymujemy podpisany akt. Zanosimy go do burmistrza Torneg. Dowiadujemy się, że coś finansowo się nie zgadza. Musimy zabić:
Berserker Kohta (0/15)
Berserker Ahin (0/15)
Berserker Murro (0/15)
Berserker Thruta (0/15)
Berserker Hlomer (0/15)
Berserker Grilull (0/15)
Berserker Rokh (0/15)
Berserker Okel (0/15)
oraz zabij grupowo Berserker Amuno (0/1) i Fodug Zolash (0/1)
Przekaż sekretarzowi, że wojska zostały wycięte do głowy z przywódcami na czele. Ostrzegamy przed próbami zemsty na Torneg i bierzemy klucz od Sekretarza. Idziemy do skarbca i zabieramy worek złota (prawy górny rogu mapki).
Wracamy do Burmistrza Torneg i otrzymujemy nagrodę.

Nagroda:

Złoto: 2500000
Exp: 3100000
PH: 135
Przedmioty: Klucz do magazynu berserkerów
Autor opisu: Ksiądz Robak